Hakkımızda


Hakkımızda

Umut Halı Yıkama olarak, uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği deneyim ve üstün hizmet anlayışıyla temizlik, hijyen ve dezenfekte konusundaki ihtiyaç ve sorunlarınıza zamanında, etkin, güvenilir ve ekonomik çözümler üreterek kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir.

Umut Halı Yıkama, Halı Yıkama alanında belirlediği hedeflere kısa sürede ulaşıp kendi sektöründe en iyiler arasında saygınlık kazanmıştır. Umut Halı Yıkama, teknolojiyi ve modern yönetim uygulamalarını ürün-hizmet döngüsünün her aşamasında etkin olarak kullanmaktadır.

Hedefi, paydaşları için artan oranda katma değer üretmek olan Umut Halı Yıkama gerçekleştirdiği üretim ve ticari faaliyetlerin tümünde kurumsal yönetimin ve etik değerlerin örnek bir uygulayıcısıdır. Umut Halı Yıkama kurumsal stratejisinin temel değerlerini; yenilikçilik, tutarlık, esneklik, şeffaflık, kalite, sorumluluk, müşteri odaklılık, ekip çalışması oluşturmaktadır.

Umut Halı Yıkama, odaklandığı çatı ve yapı sektörleri başta olma üzere, tüm faaliyet alanlarında girişimciliği, saygınlığı ve gücü ile öne çıkmakta ve müşterilerinin hayatında fark yaratma hedefi ile hareket etmektedir.